Modlitwa przed Wigilią

przez | 31 lipca, 2021

Modlitwa przed Wigilią

Teraz stajemy w stajence przy małym Jezusie i oddajemy Jemu wszystko to co mamy. Przynosimy Jemu swoje dary ukryte głęboko w sercach. Niech teraz każdy z nas pochyli głowę przed

Chrystusem i odda Jemu swoje życie. Zamknijmy oczy I w myślach oddajmy Bogu wszystko to co chcemy…

Przyjmij proszę Panie nasze dary I prosimy Cię ześlij na nas swoją łaskę byśmy byli gotowi każdego dnia na spotkanie z Tobą.

Amen.

Modlitwa przed Wigilią

Panie Jezu, Dziś stajemy w Betlejem by cieszyć się z Twoich narodzin. Dzięki Ci składamy, ża w tym dniu przeszedłeś na ten przepełniony grzechem świat by nas odkupić. Ty Jezu Chryste Święty i bez skazy do ostaniego dnia swojego życia wskazaleś nam drogę.

Twoje serce było czyste od dnia narodzin do ostatniego Twego tchu. Ty nieskażony żadnym grzechem pokazałeś nam drogę do wieczności. Czy dziś jesteśmy godni spotkać się z Tobą?

Czy jesteśmy gotowi na ponowne Twoje przyjscie? Prosimy Cię Panie, zmieniaj nas, przemieniaj nasze serca byśmy stali się jak dzieci, by Duch Święty prowadził nas każdego dnia. Byś nie zastał nas w grzechu kiedy Twoja światłość oświeci cały świat. Byśmy byli czyści i gotowi w każdej chwili kiedy powrócisz.

Maryjo, prowadz nas bezpiecznie do Twojego Syna.

Amen.

Modlitwa przed Wigilią

Szczęśliwy dzień, radość nie zmierzona bo dziś Boże dziecię na świat przyniesione. Szczęśliwy dzień, w którym powróci I ten kto ze złej drogi zawrócił. Szczęśliwi Ci, którzy czuwają i wszelkie dary w swym sercu chowają. Szczęśliwi Ci, którzy już wiedzą, że Pan jest blisko aby powrócił.

Dziś szczęście niepojęte bo sam Bóg zszedł na świat aby nas odkupić. Zanieśmy więc do żłobka wszelkie nasze dary. Zanieśmy Jezusowi, wszystko to co mamy. Zamknijmy oczy i pomyślmy

co możemy ofiarować Jezusowi. Złóżmy to u jego stop I dziękujmy, za Niego. Boże Wszechmocny, Przedwieczny, Jedyny, Tobie dziś składamy dzięki, że nas nie zostawiłeś. Że przyszedłeś….spraw proszę byśmy byli gotowi kiedy powrócisz.

Amen

Zanim złożymy sobie życzenia z okazji Bożego Narodzenia…

Niech każdy z nas prosi głośno wypowie do Naszego Ojca swoją prośbę:

Ciebie prosimy, wysłuchaj nas Panie.

Modlitwa przed Wigilią

Panie Boże Najświętszy, dziś dziękujemy Tobie za to, że przyszedłeś na ten przepełniony grzechem świat by nam dać nowe życie. Prosimy Cię w dniu Twoich narodzin byśmy i my stali się jak dzieci czyste i bez grzechu. Byśmy potrafili czystym sercem

kochać Ciebie i w tylko w Tobie pokładać nadzieję. Naucz nas kochać innych a nie siebie. Prowadź nas drogą, którą Ty nam wskazałeś. Prowadź nas drogą do Ciebie byśmy, kiedy powrócisz mogli cieszyć się życiem wiecznym. Amen

Zanim złożymy sobie życzenia z okazji Bożego Narodzenia…

Niech każdy z nas głośno wypowie do Naszego Boga Ojca swoją prośbę:

Ciebie prosimy, wysłuchaj nas Panie.

Amen.